Nakon prvog poluvremena bez pogodaka u nastavku Hajduk je ubacio u brzinu više i s dva gola Livaje (55', 64') i prvijencom Dajakua (89') upisali su nova tri boda i preuzeli prvo mjesto u SuperSport HNL-u

HAJDUK: Lučić - Sigur, Šarlija, Diallo, Melnjak - Kalik, Krovinović - Dolček, Benrahou, Mlakar - Livaja

ISTRA 1961: Marković, Martinaga, Hoxha, Mioč, Crnac, Račić, Hlevnjak, Agbekpornu, Bosec, Boras, Ortiz

4. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Slaven Belupo 3:0 (Dajaku, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Slaven Belupo 2:0 (Livaja, 64') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Slaven Belupo 0:0 (Promašeni penal Livaja, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +30
Hajduk - Slaven Belupo, SuperSport HNL, 13.8.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Zvonimir Barisin/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOOL!! Novi pogodak Hajduka! Dajaku je pucao s 20-tak metara i zabio je predivan gol za 3:0

• 80’

Dajaku je ušao umjesto Dolčeka

• 70’

Nakon velike greške obrane, Crnac je izašao sam pred Lučića, ali golman domaćina je siguran i spasio je svoju momčad

• 64’

GOOOOOL!! Hajduk je povećao prednost protiv Slavena! Livaja je pucao iz šesnaesterca i silovito je zakucao loptu u malu mrežicu za 2:0

• 55’

GOOOOOOL!! Hajduk je u drugom poluvremenu slomio otpor Slavena! Nakon lijepe akcije Livaja je izašao sam pred golmana i majstorski je pospremio loptu u mrežu za 1:0

• 48’

Hajduk je furiozno krenuo u drugo poluvrijeme! Odjidja-Ofoe je silovito pucao iz šesnaesterca, ali Marković je još jednom siguran. Golman Slavena za sada igra odličnu utakmicu