BELGIJA

Standard standardno! Leko već duže od dva mjeseca ne zna za pobjedu

18.05.2024 u 23:47

Standard Liege doživio je novi poraz pod vodstvom trenera Ivana Leke, dok je Gent uvjerljivo slavio u Liegeu s rezultatom 1:4 u 39. kolu belgijskog prvenstva.

Standard Liege je već osam utakmica bez pobjede u ligi, Leko ne zna za pobjedu već 63 dana, a u ovom doigravanju ima samo pet osvojenih bodova.

Gent je poveo u 10. minuti golom Matiasa Fernandeza, ali je Standard Liege brzo izjednačio preko Kelvina Yeboaha.

U drugom poluvremenu Fernandez je ponovno postigao gol, a Laurent Depoitre je s dva pogotka pred kraj utakmice potvrdio pobjedu Genta.

Standard Liege se nalazi u teškoj situaciji, suočen s financijskim i upravljačkim problemima, što dodatno frustrira navijače. Posljednju utakmicu ove sezone igraju sljedeći tjedan protiv KV Mechelena.