Istra je prva povela golom Lawala (16'), ali Rudeš je ekspresno izjednačio pogotkom Mašale (19'). U nastavku gosti su slomili žilavog domaćina preko Čuića (73') i Lisice (75') za konačnih 3:1

RUDEŠ: Marković - Karačić, Mrčela, Camara, Krušlin - Kuzmanić, Pasariček - Mašala, Ćorić, Latković - Korač

ISTRA 1961: Majkić - Majstorović, Koski, Iovu - Hujber, Petrusenko, Blagojević, Devetak - Lawal, Ekong - Filet

33. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 1:3 (Lisica, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 1:2 (Čuić, 73') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 (Ozljeda Markovića) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 1:1 (Mašala, 20') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Istra 1961 0:1 (Lawal, 16') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +21
Rudeš - Istra 1961, SuperSport HNL, 3.5.2024. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade

• 90’

Igrat će se još najmanje pet minuta sudačke nadoknade

• 80’

Skoro i četvrti gol za Istru! Vuk je opalio kao iz topa s distance, ali greda je spasila Rudeš!

• 75’

GOOOOOL!! Odmah Istra povećava vodstvo! Nakon dobre akcije, Lisica je pospremio loptu u mrežu za 3:1

• 73’

GOOOOOL!! Istra je opet povela protiv Rudeša! Čuić je opalio s 20-tak metara i zabio je sjajan gol za 2:1!

• 68’

Nova ogromna prilika za Rudeš! Doležal je pucao iz odlične pozicije na rubu peterca, ali Majkić je još jednom maestralnom obranom spasio Istru

• 65’

Opet prijeti Rudeš! Krušlin je dobrim ubačajem na drugoj stativi našao Karačića koji je pucao preko gola